3D mapa Manrique

Satelitní mapa Manrique

název bez diakritiky: Manrique
správní zařazení: San Vicente de Chucuri, Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 6° 58' 50" North, 73° 39' 9" West

Manrique a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ManriqueVítejte na stránce věnované satelitní mapě Manrique. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Manrique, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Vicente de Chucuri, Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 58' 50" North, 73° 39' 9" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Manrique v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Manrique

Hotely Manrique: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Manrique: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Manrique, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Manrique Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Manrique. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Manrique

3D mapa Manrique v Google Earth

satelitní 3D mapa Manrique, Kolumbie

3D mapa ManriqueGoogle Earth – podívejte se na Manrique z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Manrique dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Manrique shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Manrique, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Manrique a okolí

Letiště ve městě Manrique a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Manrique říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Manrique (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Manrique a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Manrique

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Manrique: textový odkaz

satelitní mapu Manrique: obrázkový odkaz

satelitní mapu Manrique

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Manrique: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Manrique: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Manrique: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Plavec v oblasti Stara Lubovna, Presov, Slovensko
  2. Encarnacion v oblasti Ciudad del Maiz, San Luis Potosi, Mexiko
  3. Nopalapa v oblasti Pachuca, Hidalgo, Mexiko
  4. Phumi Prey Rumdel v oblasti Phnom Sruoch, Kampong Speu, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.