3D mapa Meléndez Arriba

Satelitní mapa Meléndez Arriba

název bez diakritiky: Melendez Arriba
správní zařazení: Cali, Valle del Cauca, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 3° 24' 0" North, 76° 33' 0" West

Meléndez Arriba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Melendez ArribaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Meléndez Arriba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Melendez Arriba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cali, Valle del Cauca, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 24' 0" North, 76° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Meléndez Arriba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Meléndez Arriba

Hotely Meléndez Arriba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Meléndez Arriba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Meléndez Arriba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Meléndez Arriba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Meléndez Arriba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Meléndez Arriba

3D mapa Meléndez Arriba v Google Earth

satelitní 3D mapa Meléndez Arriba, Kolumbie

3D mapa Meléndez ArribaGoogle Earth – podívejte se na Meléndez Arriba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Meléndez Arriba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Meléndez Arriba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Meléndez Arriba, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Meléndez Arriba a okolí

Letiště ve městě Meléndez Arriba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Meléndez Arriba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Meléndez Arriba (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Meléndez Arriba a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Meléndez Arriba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Meléndez Arriba: textový odkaz

satelitní mapu Meléndez Arriba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Meléndez Arriba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Meléndez Arriba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Meléndez Arriba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Meléndez Arriba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Srednji Vrh v oblasti Kranjska Gora, Slovinsko
  2. Grange v oblasti Galway, West, Irsko
  3. Ban Kut Chim v oblasti Udon Thani, Northeastern, Thajsko
  4. Dar Qu'iyeh v oblasti Hormozgan, Írán
  5. Beaunotte v oblasti Montbard, Cote-dOr, Bourgogne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.