3D mapa Chajang-ni

Satelitní mapa Chajang-ni

název bez diakritiky: Chajang-ni
správní zařazení: Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 41° 23' 36" North, 126° 36' 58" East

Chajang-ni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chajang-niVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chajang-ni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chajang-ni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 23' 36" North, 126° 36' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chajang-ni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chajang-ni

Hotely Chajang-ni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chajang-ni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chajang-ni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chajang-ni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chajang-ni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chajang-ni

3D mapa Chajang-ni v Google Earth

satelitní 3D mapa Chajang-ni, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Chajang-niGoogle Earth – podívejte se na Chajang-ni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chajang-ni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chajang-ni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chajang-ni, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Chajang-ni a okolí

Letiště ve městě Chajang-ni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chajang-ni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chajang-ni (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chajang-ni a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chajang-ni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chajang-ni: textový odkaz

satelitní mapu Chajang-ni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chajang-ni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chajang-ni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chajang-ni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chajang-ni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kharakhu v oblasti Lahore, Punjab, Pákistán
  2. Ofwegen v oblasti Zuid-Holland, Nizozemí
  3. Kampong Pelaman Dunak v oblasti Sarawak, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.