3D mapa K'ŭn-gol

Satelitní mapa K'ŭn-gol

název bez diakritiky: K'un-gol
správní zařazení: Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 38° 37' 24" North, 128° 15' 23" East

K'ŭn-gol a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa K'un-golVítejte na stránce věnované satelitní mapě K'ŭn-gol. Název zobrazeného místa bez diakritiky je K'un-gol, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 37' 24" North, 128° 15' 23" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: K'ŭn-gol v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely K'ŭn-gol

Hotely K'ŭn-gol: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely K'ŭn-gol: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě K'ŭn-gol, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě K'ŭn-gol Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě K'ŭn-gol. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města K'ŭn-gol

3D mapa K'ŭn-gol v Google Earth

satelitní 3D mapa K'ŭn-gol, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa K'ŭn-golGoogle Earth – podívejte se na K'ŭn-gol z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu K'ŭn-gol dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu K'ŭn-gol shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa K'ŭn-gol, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště K'ŭn-gol a okolí

Letiště ve městě K'ŭn-gol a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích K'ŭn-gol říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast K'ŭn-gol (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro K'ŭn-gol a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu K'ŭn-gol

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu K'ŭn-gol: textový odkaz

satelitní mapu K'ŭn-gol: obrázkový odkaz

satelitní mapu K'ŭn-gol

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu K'ŭn-gol: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu K'ŭn-gol: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu K'ŭn-gol: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Weipang v oblasti Ceheng, Guizhou, Čína
  2. Al `Ullayqah v oblasti Lattakia (Al Ladhiqiyah, Sýrie
  3. Mukkandaluwa v oblasti North Western, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.