3D mapa Chagŭn'gumi

Satelitní mapa Chagŭn'gumi

název bez diakritiky: Chagun'gumi
správní zařazení: North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 41° 18' 0" North, 129° 45' 0" East

Chagŭn'gumi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chagun'gumiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chagŭn'gumi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chagun'gumi, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 18' 0" North, 129° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chagŭn'gumi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chagŭn'gumi

Hotely Chagŭn'gumi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chagŭn'gumi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chagŭn'gumi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chagŭn'gumi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chagŭn'gumi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chagŭn'gumi

3D mapa Chagŭn'gumi v Google Earth

satelitní 3D mapa Chagŭn'gumi, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Chagŭn'gumiGoogle Earth – podívejte se na Chagŭn'gumi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chagŭn'gumi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chagŭn'gumi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chagŭn'gumi, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Chagŭn'gumi a okolí

Letiště ve městě Chagŭn'gumi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chagŭn'gumi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chagŭn'gumi (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chagŭn'gumi a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chagŭn'gumi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chagŭn'gumi: textový odkaz

satelitní mapu Chagŭn'gumi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chagŭn'gumi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chagŭn'gumi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chagŭn'gumi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chagŭn'gumi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Piedrona v oblasti Palencia, Guatemala, Guatemala
  2. Neishe v oblasti Changtai, Fujian, Čína
  3. Montord v oblasti Moulins, Allier, Auvergne, Francie
  4. Kawm Bani Miras v oblasti Al Daqahliyah (Dakahlia), Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.