3D mapa Hausan

Satelitní mapa Hausan

název bez diakritiky: Hausan
správní zařazení: South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 38° 25' 39" North, 125° 33' 18" East

Hausan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HausanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hausan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hausan, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 25' 39" North, 125° 33' 18" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hausan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hausan

Hotely Hausan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hausan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hausan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hausan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hausan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hausan

3D mapa Hausan v Google Earth

satelitní 3D mapa Hausan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa HausanGoogle Earth – podívejte se na Hausan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hausan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hausan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hausan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Hausan a okolí

Letiště ve městě Hausan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hausan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hausan (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hausan a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hausan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hausan: textový odkaz

satelitní mapu Hausan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hausan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hausan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hausan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hausan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Panghasal-li v oblasti Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Trathultamala v oblasti Hogsby Kommun, Kalmar Lan, Švédsko
  3. Al Musaybir v oblasti Riyad, Saudská Arábie
  4. Shanfuchong v oblasti Shaoyang, Hunan, Čína
  5. El Nido v oblasti Leon, Guanajuato, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.