3D mapa Songhwa-ŭp

Satelitní mapa Songhwa-ŭp

název bez diakritiky: Songhwa-up
správní zařazení: South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 38° 21' 35" North, 125° 8' 24" East

Songhwa-ŭp a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Songhwa-upVítejte na stránce věnované satelitní mapě Songhwa-ŭp. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Songhwa-up, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 21' 35" North, 125° 8' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Songhwa-ŭp v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Songhwa-ŭp

Hotely Songhwa-ŭp: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Songhwa-ŭp: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Songhwa-ŭp, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Songhwa-ŭp Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Songhwa-ŭp. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Songhwa-ŭp

3D mapa Songhwa-ŭp v Google Earth

satelitní 3D mapa Songhwa-ŭp, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Songhwa-ŭpGoogle Earth – podívejte se na Songhwa-ŭp z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Songhwa-ŭp dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Songhwa-ŭp shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Songhwa-ŭp, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Songhwa-ŭp a okolí

Letiště ve městě Songhwa-ŭp a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Songhwa-ŭp říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Songhwa-ŭp (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Songhwa-ŭp a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Songhwa-ŭp

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Songhwa-ŭp: textový odkaz

satelitní mapu Songhwa-ŭp: obrázkový odkaz

satelitní mapu Songhwa-ŭp

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Songhwa-ŭp: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Songhwa-ŭp: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Songhwa-ŭp: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jumwa v oblasti Southern, Malawi
  2. Nikulina v oblasti Kirenskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  3. Serimbu v oblasti Pontianak, Kalimantan Barat, Indonésie
  4. Boca de Monte v oblasti Ezequiel Zamora, Barinas, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.