3D mapa Ihyŏnsang-dong

Satelitní mapa Ihyŏnsang-dong

název bez diakritiky: Ihyonsang-dong
správní zařazení: South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 38° 52' 16" North, 125° 18' 4" East

Ihyŏnsang-dong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ihyonsang-dongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ihyŏnsang-dong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ihyonsang-dong, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 52' 16" North, 125° 18' 4" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ihyŏnsang-dong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ihyŏnsang-dong

Hotely Ihyŏnsang-dong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ihyŏnsang-dong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ihyŏnsang-dong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ihyŏnsang-dong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ihyŏnsang-dong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ihyŏnsang-dong

3D mapa Ihyŏnsang-dong v Google Earth

satelitní 3D mapa Ihyŏnsang-dong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Ihyŏnsang-dongGoogle Earth – podívejte se na Ihyŏnsang-dong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ihyŏnsang-dong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ihyŏnsang-dong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ihyŏnsang-dong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Ihyŏnsang-dong a okolí

Letiště ve městě Ihyŏnsang-dong a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ihyŏnsang-dong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ihyŏnsang-dong (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ihyŏnsang-dong a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ihyŏnsang-dong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ihyŏnsang-dong: textový odkaz

satelitní mapu Ihyŏnsang-dong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ihyŏnsang-dong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ihyŏnsang-dong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ihyŏnsang-dong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ihyŏnsang-dong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Orgovany v oblasti Bacs-Kiskun, Maďarsko
  2. Mahazzampur v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Dousdremt v oblasti Tiznit, Sud, Maroko
  4. Macassa v oblasti Funhalouro, Inhambane, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.