3D mapa Songdong-ni

Satelitní mapa Songdong-ni

název bez diakritiky: Songdong-ni
správní zařazení: South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 39° 17' 0" North, 126° 18' 0" East

Songdong-ni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Songdong-niVítejte na stránce věnované satelitní mapě Songdong-ni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Songdong-ni, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 17' 0" North, 126° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Songdong-ni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Songdong-ni

Hotely Songdong-ni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Songdong-ni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Songdong-ni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Songdong-ni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Songdong-ni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Songdong-ni

3D mapa Songdong-ni v Google Earth

satelitní 3D mapa Songdong-ni, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Songdong-niGoogle Earth – podívejte se na Songdong-ni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Songdong-ni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Songdong-ni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Songdong-ni, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Songdong-ni a okolí

Letiště ve městě Songdong-ni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Songdong-ni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Songdong-ni (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Songdong-ni a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Songdong-ni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Songdong-ni: textový odkaz

satelitní mapu Songdong-ni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Songdong-ni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Songdong-ni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Songdong-ni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Songdong-ni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Imeni Vorovskogo v oblasti Sudogodskiy rayon, Vladimirskaya Oblast, Rusko
  2. Mollendorf v oblasti Mansfelder Land, Halle, Sachsen-Anhalt, Německo
  3. Kanjigram v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Ban At Nha v oblasti Pak Ngum, Vientiane (Munic.), Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.