3D mapa Wŏllim-ni

Satelitní mapa Wŏllim-ni

název bez diakritiky: Wollim-ni
správní zařazení: Cheju-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 33° 21' 7" North, 126° 15' 25" East

Wŏllim-ni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Wollim-niVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wŏllim-ni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wollim-ni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cheju-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 21' 7" North, 126° 15' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wŏllim-ni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wŏllim-ni

Hotely Wŏllim-ni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wŏllim-ni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wŏllim-ni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wŏllim-ni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wŏllim-ni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wŏllim-ni

3D mapa Wŏllim-ni v Google Earth

satelitní 3D mapa Wŏllim-ni, Korejská republika

3D mapa Wŏllim-niGoogle Earth – podívejte se na Wŏllim-ni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wŏllim-ni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wŏllim-ni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wŏllim-ni, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wŏllim-ni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wŏllim-ni (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wŏllim-ni a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wŏllim-ni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wŏllim-ni: textový odkaz

satelitní mapu Wŏllim-ni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wŏllim-ni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wŏllim-ni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wŏllim-ni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wŏllim-ni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Reme v oblasti Balanga, Bauchi, Nigérie
  2. Duji v oblasti Laian, Anhui, Čína
  3. Babar v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  4. Kaparakonje v oblasti Chama, Eastern, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.