3D mapa Kyŏkp'o-ri

Satelitní mapa Kyŏkp'o-ri

název bez diakritiky: Kyokp'o-ri
správní zařazení: Chollabuk-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 35° 37' 20" North, 126° 28' 25" East

Kyŏkp'o-ri a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kyokp'o-riVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kyŏkp'o-ri. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kyokp'o-ri, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chollabuk-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 37' 20" North, 126° 28' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kyŏkp'o-ri v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kyŏkp'o-ri

Hotely Kyŏkp'o-ri: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kyŏkp'o-ri: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kyŏkp'o-ri, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kyŏkp'o-ri Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kyŏkp'o-ri. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kyŏkp'o-ri

3D mapa Kyŏkp'o-ri v Google Earth

satelitní 3D mapa Kyŏkp'o-ri, Korejská republika

3D mapa Kyŏkp'o-riGoogle Earth – podívejte se na Kyŏkp'o-ri z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kyŏkp'o-ri dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kyŏkp'o-ri shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kyŏkp'o-ri, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kyŏkp'o-ri říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kyŏkp'o-ri (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kyŏkp'o-ri a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kyŏkp'o-ri

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kyŏkp'o-ri: textový odkaz

satelitní mapu Kyŏkp'o-ri: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kyŏkp'o-ri

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kyŏkp'o-ri: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyŏkp'o-ri: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kyŏkp'o-ri: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ipil v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny
  2. Castetner v oblasti Pau, Pyrenees-Atlantiques, Aquitaine, Francie
  3. Joy (historical) v oblasti Horry County, South Carolina, Spojené státy americké
  4. Bukit Sembawang Estate v oblasti Singapore, Singapur

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.