3D mapa Ungp'o

Satelitní mapa Ungp'o

název bez diakritiky: Ungp'o
správní zařazení: Chungchongnam-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 0' 17" North, 126° 34' 21" East

Ungp'o a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ungp'oVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ungp'o. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ungp'o, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 0' 17" North, 126° 34' 21" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ungp'o v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ungp'o

Hotely Ungp'o: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ungp'o: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ungp'o, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ungp'o Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ungp'o. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ungp'o

3D mapa Ungp'o v Google Earth

satelitní 3D mapa Ungp'o, Korejská republika

3D mapa Ungp'oGoogle Earth – podívejte se na Ungp'o z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ungp'o dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ungp'o shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ungp'o, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ungp'o říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ungp'o (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ungp'o a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ungp'o

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ungp'o: textový odkaz

satelitní mapu Ungp'o: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ungp'o

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ungp'o: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ungp'o: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ungp'o: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Case Toca v oblasti Imperia, Liguria, Itálie
  2. Samuel v oblasti Chigubo, Gaza, Mozambik
  3. Malavata v oblasti Majune, Nassa, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.