3D mapa Chŏnso-dong

Satelitní mapa Chŏnso-dong

název bez diakritiky: Chonso-dong
správní zařazení: Inchon, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 29' 26" North, 126° 32' 1" East

Chŏnso-dong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chonso-dongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chŏnso-dong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chonso-dong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inchon, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 29' 26" North, 126° 32' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chŏnso-dong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chŏnso-dong

Hotely Chŏnso-dong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chŏnso-dong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chŏnso-dong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chŏnso-dong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chŏnso-dong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chŏnso-dong

3D mapa Chŏnso-dong v Google Earth

satelitní 3D mapa Chŏnso-dong, Korejská republika

3D mapa Chŏnso-dongGoogle Earth – podívejte se na Chŏnso-dong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chŏnso-dong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chŏnso-dong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chŏnso-dong, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chŏnso-dong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chŏnso-dong (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chŏnso-dong a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chŏnso-dong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chŏnso-dong: textový odkaz

satelitní mapu Chŏnso-dong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chŏnso-dong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chŏnso-dong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chŏnso-dong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chŏnso-dong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rechachma v oblasti Fes, Centre Nord, Maroko
  2. Quebrachal v oblasti Gualaco, Olancho, Honduras
  3. Duizichong v oblasti Yangshan, Guangdong, Čína
  4. Ambararata v oblasti Ambatondrazaka, Toamasina, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.