3D mapa Inch'ŏn

Satelitní mapa Inch'ŏn

název bez diakritiky: Inch'on
správní zařazení: Inchon, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 27' 13" North, 126° 43' 54" East

Inch'ŏn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Inch'onVítejte na stránce věnované satelitní mapě Inch'ŏn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Inch'on, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inchon, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 27' 13" North, 126° 43' 54" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Inch'ŏn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Inch'ŏn

Hotely Inch'ŏn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Inch'ŏn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Inch'ŏn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Inch'ŏn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Inch'ŏn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Inch'ŏn

3D mapa Inch'ŏn v Google Earth

satelitní 3D mapa Inch'ŏn, Korejská republika

3D mapa Inch'ŏnGoogle Earth – podívejte se na Inch'ŏn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Inch'ŏn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Inch'ŏn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Inch'ŏn, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Inch'ŏn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Inch'ŏn (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Inch'ŏn a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Inch'ŏn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Inch'ŏn: textový odkaz

satelitní mapu Inch'ŏn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Inch'ŏn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Inch'ŏn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Inch'ŏn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Inch'ŏn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Jardin v oblasti Miquihuana, Tamaulipas, Mexiko
  2. Buenavista v oblasti Nopala de Villagran, Hidalgo, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.