3D mapa Kŏjamp'o

Satelitní mapa Kŏjamp'o

název bez diakritiky: Kojamp'o
správní zařazení: Inchon, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 25' 39" North, 126° 25' 15" East

Kŏjamp'o a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kojamp'oVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kŏjamp'o. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kojamp'o, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inchon, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 25' 39" North, 126° 25' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kŏjamp'o v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kŏjamp'o

Hotely Kŏjamp'o: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kŏjamp'o: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kŏjamp'o, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kŏjamp'o Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kŏjamp'o. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kŏjamp'o

3D mapa Kŏjamp'o v Google Earth

satelitní 3D mapa Kŏjamp'o, Korejská republika

3D mapa Kŏjamp'oGoogle Earth – podívejte se na Kŏjamp'o z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kŏjamp'o dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kŏjamp'o shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kŏjamp'o, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kŏjamp'o říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kŏjamp'o (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kŏjamp'o a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kŏjamp'o

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kŏjamp'o: textový odkaz

satelitní mapu Kŏjamp'o: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kŏjamp'o

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kŏjamp'o: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kŏjamp'o: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kŏjamp'o: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gexinggu v oblasti Daming, Hebei, Čína
  2. Maryland Junction v oblasti Zvimba, Mashonaland West, Zimbabwe

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.