3D mapa P'yŏng-ch'on

Satelitní mapa P'yŏng-ch'on

název bez diakritiky: P'yong-ch'on
správní zařazení: Inchon, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 31' 57" North, 126° 20' 20" East

P'yŏng-ch'on a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa P'yong-ch'onVítejte na stránce věnované satelitní mapě P'yŏng-ch'on. Název zobrazeného místa bez diakritiky je P'yong-ch'on, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inchon, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 31' 57" North, 126° 20' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: P'yŏng-ch'on v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely P'yŏng-ch'on

Hotely P'yŏng-ch'on: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely P'yŏng-ch'on: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě P'yŏng-ch'on, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě P'yŏng-ch'on Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě P'yŏng-ch'on. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města P'yŏng-ch'on

3D mapa P'yŏng-ch'on v Google Earth

satelitní 3D mapa P'yŏng-ch'on, Korejská republika

3D mapa P'yŏng-ch'onGoogle Earth – podívejte se na P'yŏng-ch'on z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu P'yŏng-ch'on dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu P'yŏng-ch'on shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa P'yŏng-ch'on, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích P'yŏng-ch'on říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast P'yŏng-ch'on (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro P'yŏng-ch'on a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu P'yŏng-ch'on

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu P'yŏng-ch'on: textový odkaz

satelitní mapu P'yŏng-ch'on: obrázkový odkaz

satelitní mapu P'yŏng-ch'on

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu P'yŏng-ch'on: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu P'yŏng-ch'on: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu P'yŏng-ch'on: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chuschama v oblasti nn, Ayacucho, Peru
  2. Pellisenranta v oblasti Etela-Karjala, Etela-Suomi, Finsko
  3. Korridor Pos Dertien v oblasti Omaheke, Namíbie
  4. Jolly v oblasti Webster County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.