3D mapa Sinch'on

Satelitní mapa Sinch'on

název bez diakritiky: Sinch'on
správní zařazení: Inchon, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 27' 0" North, 126° 29' 0" East

Sinch'on a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sinch'onVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sinch'on. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sinch'on, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inchon, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 27' 0" North, 126° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sinch'on v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sinch'on

Hotely Sinch'on: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sinch'on: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sinch'on, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sinch'on Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sinch'on. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sinch'on

3D mapa Sinch'on v Google Earth

satelitní 3D mapa Sinch'on, Korejská republika

3D mapa Sinch'onGoogle Earth – podívejte se na Sinch'on z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sinch'on dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sinch'on shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sinch'on, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sinch'on říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sinch'on (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sinch'on a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sinch'on

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sinch'on: textový odkaz

satelitní mapu Sinch'on: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sinch'on

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sinch'on: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sinch'on: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sinch'on: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Belrain v oblasti Commercy, Meuse, Lorraine, Francie
  2. Bingiriya v oblasti North Western, Srí Lanka
  3. Atravenu v oblasti Tongu, Volta, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.