3D mapa Kimp'o

Satelitní mapa Kimp'o

název bez diakritiky: Kimp'o
správní zařazení: Kyonggi-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 37' 25" North, 126° 42' 51" East

Kimp'o a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kimp'oVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kimp'o. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kimp'o, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 37' 25" North, 126° 42' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kimp'o v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kimp'o

Hotely Kimp'o: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kimp'o: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kimp'o, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kimp'o Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kimp'o. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kimp'o

3D mapa Kimp'o v Google Earth

satelitní 3D mapa Kimp'o, Korejská republika

3D mapa Kimp'oGoogle Earth – podívejte se na Kimp'o z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kimp'o dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kimp'o shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kimp'o, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kimp'o říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kimp'o (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kimp'o a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kimp'o

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kimp'o: textový odkaz

satelitní mapu Kimp'o: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kimp'o

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kimp'o: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kimp'o: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kimp'o: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ocean View Heights v oblasti Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké
  2. Farnham (historical) v oblasti Henry County, Ohio, Spojené státy americké
  3. Majaditas v oblasti Morazan, Yoro, Honduras
  4. Regulo Mepene v oblasti Mecanhelas, Nassa, Mozambik
  5. Padresergio v oblasti Bari, Puglia, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.