3D mapa Kup'yŏng

Satelitní mapa Kup'yŏng

název bez diakritiky: Kup'yong
správní zařazení: Kyongsangbuk-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 35° 52' 11" North, 129° 9' 14" East

Kup'yŏng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kup'yongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kup'yŏng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kup'yong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 52' 11" North, 129° 9' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kup'yŏng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kup'yŏng

Hotely Kup'yŏng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kup'yŏng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kup'yŏng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kup'yŏng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kup'yŏng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kup'yŏng

3D mapa Kup'yŏng v Google Earth

satelitní 3D mapa Kup'yŏng, Korejská republika

3D mapa Kup'yŏngGoogle Earth – podívejte se na Kup'yŏng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kup'yŏng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kup'yŏng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kup'yŏng, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kup'yŏng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kup'yŏng (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kup'yŏng a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kup'yŏng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kup'yŏng: textový odkaz

satelitní mapu Kup'yŏng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kup'yŏng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kup'yŏng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kup'yŏng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kup'yŏng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Turayevo v oblasti Kalininskiy (Tverskoy) rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  2. Ban Non Sung v oblasti Sakon Nakhon, Northeastern, Thajsko
  3. Shan-ywathit v oblasti Hlaingbwe, Kawthulei (Karen), Barma
  4. Nkontounda v oblasti Dja-Et-Lobo, Sud, Kamerun
  5. Bhagatwala v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.