3D mapa Hacienda Santa María

Satelitní mapa Hacienda Santa María

název bez diakritiky: Hacienda Santa Maria
správní zařazení: Liberia, Guanacaste, Kostarika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 10° 47' 0" North, 85° 19' 0" West

Hacienda Santa María a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hacienda Santa MariaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hacienda Santa María. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hacienda Santa Maria, administrativně je místo zařazeno do oblasti Liberia, Guanacaste, Kostarika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 47' 0" North, 85° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hacienda Santa María v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hacienda Santa María

Hotely Hacienda Santa María: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hacienda Santa María: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hacienda Santa María, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hacienda Santa María Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hacienda Santa María. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hacienda Santa María

3D mapa Hacienda Santa María v Google Earth

satelitní 3D mapa Hacienda Santa María, Kostarika

3D mapa Hacienda Santa MaríaGoogle Earth – podívejte se na Hacienda Santa María z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hacienda Santa María dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hacienda Santa María shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hacienda Santa María, Kostarika v Google Earth »

Letiště Hacienda Santa María a okolí

Letiště ve městě Hacienda Santa María a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hacienda Santa María říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hacienda Santa María (Kostarika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hacienda Santa María a celou oblast Kostarika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hacienda Santa María

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hacienda Santa María: textový odkaz

satelitní mapu Hacienda Santa María: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hacienda Santa María

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hacienda Santa María: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Santa María: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Santa María: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Asandh v oblasti Kaithal, Haryana, Indie
  2. Leutersdorf v oblasti Lobau-Zittau-Kreis, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Celigow v oblasti Skierniewice I, Lodzkie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.