3D mapa Alturas de Cubanacán

Satelitní mapa Alturas de Cubanacán

název bez diakritiky: Alturas de Cubanacan
správní zařazení: Ciudad de la Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 23° 5' 0" North, 82° 28' 0" West

Alturas de Cubanacán a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Alturas de CubanacanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alturas de Cubanacán. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alturas de Cubanacan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ciudad de la Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 5' 0" North, 82° 28' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alturas de Cubanacán v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alturas de Cubanacán

Hotely Alturas de Cubanacán: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alturas de Cubanacán: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alturas de Cubanacán, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alturas de Cubanacán Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alturas de Cubanacán. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alturas de Cubanacán

3D mapa Alturas de Cubanacán v Google Earth

satelitní 3D mapa Alturas de Cubanacán, Kuba

3D mapa Alturas de CubanacánGoogle Earth – podívejte se na Alturas de Cubanacán z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alturas de Cubanacán dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alturas de Cubanacán shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alturas de Cubanacán, Kuba v Google Earth »

Letiště Alturas de Cubanacán a okolí

Letiště ve městě Alturas de Cubanacán a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alturas de Cubanacán říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alturas de Cubanacán (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alturas de Cubanacán a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alturas de Cubanacán

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alturas de Cubanacán: textový odkaz

satelitní mapu Alturas de Cubanacán: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alturas de Cubanacán

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alturas de Cubanacán: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alturas de Cubanacán: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alturas de Cubanacán: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Galatas v oblasti Aitolia kai Akarnania, Sterea Ellas, Řecko
  2. Sim-ch'on v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Zemo-Boshuri v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  4. Atet Kyaukkhok v oblasti Minhla, Magwe, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.