3D mapa La Conchita

Satelitní mapa La Conchita

název bez diakritiky: La Conchita
správní zařazení: Ciudad de la Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 23° 3' 0" North, 82° 31' 0" West

La Conchita a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La ConchitaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Conchita. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Conchita, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ciudad de la Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 3' 0" North, 82° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Conchita v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Conchita

Hotely La Conchita: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Conchita: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Conchita, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Conchita Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Conchita. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Conchita

3D mapa La Conchita v Google Earth

satelitní 3D mapa La Conchita, Kuba

3D mapa La ConchitaGoogle Earth – podívejte se na La Conchita z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Conchita dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Conchita shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Conchita, Kuba v Google Earth »

Letiště La Conchita a okolí

Letiště ve městě La Conchita a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Conchita říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Conchita (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Conchita a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Conchita

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Conchita: textový odkaz

satelitní mapu La Conchita: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Conchita

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Conchita: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Conchita: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Conchita: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chagmalai v oblasti S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán
  2. Pierce v oblasti Benton County, Washington, Spojené státy americké
  3. Cruce El Ciego v oblasti Distrito Nacional, Dominikánská republika
  4. Cherla v oblasti Mazandaran, Írán
  5. Nangas v oblasti East New Britain, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.