3D mapa Mi Gloria

Satelitní mapa Mi Gloria

název bez diakritiky: Mi Gloria
správní zařazení: Ciudad de la Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 23° 5' 27" North, 82° 16' 56" West

Mi Gloria a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mi GloriaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mi Gloria. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mi Gloria, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ciudad de la Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 5' 27" North, 82° 16' 56" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mi Gloria v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mi Gloria

Hotely Mi Gloria: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mi Gloria: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mi Gloria, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mi Gloria Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mi Gloria. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mi Gloria

3D mapa Mi Gloria v Google Earth

satelitní 3D mapa Mi Gloria, Kuba

3D mapa Mi GloriaGoogle Earth – podívejte se na Mi Gloria z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mi Gloria dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mi Gloria shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mi Gloria, Kuba v Google Earth »

Letiště Mi Gloria a okolí

Letiště ve městě Mi Gloria a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mi Gloria říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mi Gloria (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mi Gloria a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mi Gloria

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mi Gloria: textový odkaz

satelitní mapu Mi Gloria: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mi Gloria

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mi Gloria: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mi Gloria: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mi Gloria: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sangdok-tong v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Mzambiazi v oblasti Korogwe, Tanga, Tanzanie
  3. Padu Kalan v oblasti Nagaur, Rajasthan, Indie
  4. Basikora v oblasti Bogra Zl, Rajshahi Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.