3D mapa Santa Fé

Satelitní mapa Santa Fé

název bez diakritiky: Santa Fe
správní zařazení: Ciudad de la Habana, Kuba, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 23° 4' 20" North, 82° 30' 59" West

Santa Fé a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa FeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Fé. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Fe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ciudad de la Habana, Kuba, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 4' 20" North, 82° 30' 59" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Fé v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Fé

Hotely Santa Fé: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Fé: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Fé, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Fé Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Fé. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Fé

3D mapa Santa Fé v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Fé, Kuba

3D mapa Santa FéGoogle Earth – podívejte se na Santa Fé z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Fé dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Fé shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Fé, Kuba v Google Earth »

Letiště Santa Fé a okolí

Letiště ve městě Santa Fé a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Fé říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Fé (Kuba)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Fé a celou oblast Kuba. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Fé

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Fé: textový odkaz

satelitní mapu Santa Fé: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Fé

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Fé: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Fé: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Fé: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Driesch v oblasti Liege, Wallonne, Belgie
  2. Cetnica v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.