3D mapa Ad Da`īyah

Satelitní mapa Ad Da`īyah

název bez diakritiky: Ad Da`iyah
správní zařazení: Kuwait, Kuvajt, Asie
zeměpisná poloha: 29° 21' 29" North, 48° 0' 53" East

Ad Da`īyah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ad Da`iyahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ad Da`īyah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ad Da`iyah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuwait, Kuvajt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 21' 29" North, 48° 0' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ad Da`īyah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ad Da`īyah

Hotely Ad Da`īyah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ad Da`īyah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ad Da`īyah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ad Da`īyah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ad Da`īyah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ad Da`īyah

3D mapa Ad Da`īyah v Google Earth

satelitní 3D mapa Ad Da`īyah, Kuvajt

3D mapa Ad Da`īyahGoogle Earth – podívejte se na Ad Da`īyah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ad Da`īyah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ad Da`īyah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ad Da`īyah, Kuvajt v Google Earth »

Letiště Ad Da`īyah a okolí

Letiště ve městě Ad Da`īyah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ad Da`īyah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ad Da`īyah (Kuvajt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ad Da`īyah a celou oblast Kuvajt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ad Da`īyah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ad Da`īyah: textový odkaz

satelitní mapu Ad Da`īyah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ad Da`īyah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ad Da`īyah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Da`īyah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Da`īyah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Salitral v oblasti Santiesteban, Santa Cruz, Bolívie
  2. Shentian v oblasti Dongzhi, Anhui, Čína
  3. Massiambu Pequeno v oblasti Palhoca, Santa Catarina, Brazílie
  4. Cobre v oblasti Las Palmas, Veraguas, Panama
  5. Bajiaokeng v oblasti Xingguo, Jiangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.