3D mapa Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim

Satelitní mapa Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim

název bez diakritiky: Dahiyat `Abd Allah as Salim
správní zařazení: Kuwait, Kuvajt, Asie
zeměpisná poloha: 29° 21' 5" North, 47° 58' 48" East

Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dahiyat `Abd Allah as SalimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dahiyat `Abd Allah as Salim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuwait, Kuvajt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 21' 5" North, 47° 58' 48" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim

Hotely Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim

3D mapa Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim, Kuvajt

3D mapa Ḑāhiyat `Abd Allāh as SālimGoogle Earth – podívejte se na Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim, Kuvajt v Google Earth »

Letiště Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim a okolí

Letiště ve městě Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim (Kuvajt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim a celou oblast Kuvajt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim: textový odkaz

satelitní mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḑāhiyat `Abd Allāh as Sālim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Samiar Kot v oblasti N. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán
  2. Douro v oblasti Diffa, Diffa, Niger
  3. Madison Mills v oblasti Orange County, Virginia, Spojené státy americké
  4. Gorny Bor v oblasti Cieszyn, Slaskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.