3D mapa Ayios Memnon

Satelitní mapa Ayios Memnon

název bez diakritiky: Ayios Memnon
správní zařazení: Kypr, Asie
zeměpisná poloha: 35° 5' 15" North, 33° 58' 45" East

Ayios Memnon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ayios MemnonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ayios Memnon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ayios Memnon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kypr, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 5' 15" North, 33° 58' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ayios Memnon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ayios Memnon

Hotely Ayios Memnon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ayios Memnon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ayios Memnon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ayios Memnon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ayios Memnon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ayios Memnon

3D mapa Ayios Memnon v Google Earth

satelitní 3D mapa Ayios Memnon, Kypr

3D mapa Ayios MemnonGoogle Earth – podívejte se na Ayios Memnon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ayios Memnon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ayios Memnon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ayios Memnon, Kypr v Google Earth »

Letiště Ayios Memnon a okolí

Letiště ve městě Ayios Memnon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ayios Memnon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ayios Memnon (Kypr)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ayios Memnon a celou oblast Kypr. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ayios Memnon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ayios Memnon: textový odkaz

satelitní mapu Ayios Memnon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ayios Memnon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ayios Memnon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayios Memnon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayios Memnon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Burgratz v oblasti Oberallgau, Schwaben, Bayern, Německo
  2. Naberiyawa v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka
  3. Arroios v oblasti Vila Real, Douro, Norte, Portugalsko
  4. Hruba Horka v oblasti Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Česká republika
  5. Lashwa v oblasti Wag Hemra, Amhara, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.