3D mapa Ayia Napa

Satelitní mapa Ayia Napa

název bez diakritiky: Ayia Napa
správní zařazení: Famagusta, Kypr, Asie
zeměpisná poloha: 34° 59' 30" North, 34° 0' 0" East

Ayia Napa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ayia NapaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ayia Napa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ayia Napa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Famagusta, Kypr, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 59' 30" North, 34° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ayia Napa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ayia Napa

Hotely Ayia Napa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ayia Napa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ayia Napa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ayia Napa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ayia Napa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ayia Napa

3D mapa Ayia Napa v Google Earth

satelitní 3D mapa Ayia Napa, Kypr

3D mapa Ayia NapaGoogle Earth – podívejte se na Ayia Napa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ayia Napa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ayia Napa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ayia Napa, Kypr v Google Earth »

Letiště Ayia Napa a okolí

Letiště ve městě Ayia Napa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ayia Napa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ayia Napa (Kypr)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ayia Napa a celou oblast Kypr. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ayia Napa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ayia Napa: textový odkaz

satelitní mapu Ayia Napa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ayia Napa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ayia Napa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayia Napa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayia Napa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kroatisch Reinersdorf v oblasti Gussing, Burgenland, Rakousko
  2. Berab v oblasti Nalerigu, Northern, Ghana
  3. Wilal v oblasti North Wello, Amhara, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.