3D mapa Akoursos

Satelitní mapa Akoursos

název bez diakritiky: Akoursos
správní zařazení: Paphos, Kypr, Asie
zeměpisná poloha: 34° 53' 15" North, 32° 25' 15" East

Akoursos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AkoursosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Akoursos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Akoursos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paphos, Kypr, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 53' 15" North, 32° 25' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Akoursos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Akoursos

Hotely Akoursos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Akoursos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Akoursos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Akoursos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Akoursos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Akoursos

3D mapa Akoursos v Google Earth

satelitní 3D mapa Akoursos, Kypr

3D mapa AkoursosGoogle Earth – podívejte se na Akoursos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Akoursos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Akoursos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Akoursos, Kypr v Google Earth »

Letiště Akoursos a okolí

Letiště ve městě Akoursos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Akoursos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Akoursos (Kypr)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Akoursos a celou oblast Kypr. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Akoursos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Akoursos: textový odkaz

satelitní mapu Akoursos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Akoursos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Akoursos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Akoursos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Akoursos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gonnyinzan v oblasti Ngaputaw, Irrawaddy, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.