3D mapa Ban Houaydou

Satelitní mapa Ban Houaydou

název bez diakritiky: Ban Houaydou
správní zařazení: Xay, Oudomxay, Laos, Asie
zeměpisná poloha: 20° 37' 46" North, 101° 56' 10" East

Ban Houaydou a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban HouaydouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Houaydou. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Houaydou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Xay, Oudomxay, Laos, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 37' 46" North, 101° 56' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Houaydou v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Houaydou

Hotely Ban Houaydou: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Houaydou: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Houaydou, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Houaydou Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Houaydou. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Houaydou

3D mapa Ban Houaydou v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Houaydou, Laos

3D mapa Ban HouaydouGoogle Earth – podívejte se na Ban Houaydou z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Houaydou dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Houaydou shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Houaydou, Laos v Google Earth »

Letiště Ban Houaydou a okolí

Letiště ve městě Ban Houaydou a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Houaydou říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Houaydou (Laos)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Houaydou a celou oblast Laos. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Houaydou

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Houaydou: textový odkaz

satelitní mapu Ban Houaydou: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Houaydou

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Houaydou: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Houaydou: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Houaydou: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bororo v oblasti Bida, Niger, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.