3D mapa Khukuhune

Satelitní mapa Khukuhune

název bez diakritiky: Khukuhune
správní zařazení: Butha-Buthe, Lesotho, Afrika
zeměpisná poloha: 28° 43' 0" South, 28° 25' 0" East

Khukuhune a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhukuhuneVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khukuhune. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khukuhune, administrativně je místo zařazeno do oblasti Butha-Buthe, Lesotho, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 43' 0" South, 28° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khukuhune v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khukuhune

Hotely Khukuhune: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khukuhune: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khukuhune, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khukuhune Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khukuhune. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khukuhune

3D mapa Khukuhune v Google Earth

satelitní 3D mapa Khukuhune, Lesotho

3D mapa KhukuhuneGoogle Earth – podívejte se na Khukuhune z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khukuhune dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khukuhune shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khukuhune, Lesotho v Google Earth »

Letiště Khukuhune a okolí

Letiště ve městě Khukuhune a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khukuhune říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khukuhune (Lesotho)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khukuhune a celou oblast Lesotho. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khukuhune

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khukuhune: textový odkaz

satelitní mapu Khukuhune: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khukuhune

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khukuhune: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khukuhune: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khukuhune: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mabarde v oblasti Ati, Batha, Čad
  2. North Branch v oblasti Hillsborough County, New Hampshire, Spojené státy americké
  3. Guli v oblasti Yongkang, Zhejiang, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.