3D mapa Thakabannas

Satelitní mapa Thakabannas

název bez diakritiky: Thakabannas
správní zařazení: Butha-Buthe, Lesotho, Afrika
zeměpisná poloha: 28° 38' 0" South, 28° 28' 0" East

Thakabannas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ThakabannasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thakabannas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thakabannas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Butha-Buthe, Lesotho, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 38' 0" South, 28° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thakabannas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thakabannas

Hotely Thakabannas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thakabannas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thakabannas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thakabannas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thakabannas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thakabannas

3D mapa Thakabannas v Google Earth

satelitní 3D mapa Thakabannas, Lesotho

3D mapa ThakabannasGoogle Earth – podívejte se na Thakabannas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thakabannas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thakabannas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thakabannas, Lesotho v Google Earth »

Letiště Thakabannas a okolí

Letiště ve městě Thakabannas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thakabannas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thakabannas (Lesotho)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thakabannas a celou oblast Lesotho. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thakabannas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thakabannas: textový odkaz

satelitní mapu Thakabannas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thakabannas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thakabannas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thakabannas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thakabannas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Annesse-et-Beaulieu v oblasti Perigueux, Dordogne, Aquitaine, Francie
  2. Karira v oblasti Nyabikere, Karuzi, Burundi
  3. Unbong-dong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Doulouyabe v oblasti Tambacounda, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.