3D mapa Bani

Satelitní mapa Bani

název bez diakritiky: Bani
správní zařazení: Bloni Sinoe, Sinoe, Libérie, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 11' 0" North, 9° 17' 0" West

Bani a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bani. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bloni Sinoe, Sinoe, Libérie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 11' 0" North, 9° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bani v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bani

Hotely Bani: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bani: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bani, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bani Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bani. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Bani v Google Earth

satelitní 3D mapa Bani, Libérie

3D mapa BaniGoogle Earth – podívejte se na Bani z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bani dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bani shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bani, Libérie v Google Earth »

Letiště Bani a okolí

Letiště ve městě Bani a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bani říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bani (Libérie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bani a celou oblast Libérie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bani

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bani: textový odkaz

satelitní mapu Bani: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bani

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bani: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bani: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bani: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aba-Kurban v oblasti Horasan, Írán
  2. Abu Garva v oblasti Khuzestan, Írán
  3. Chalupy v oblasti Domažlice, Plzeňský kraj, Česká republika
  4. Siru v oblasti Tehran, Írán
  5. Klyuchi v oblasti Topchikhinskiy rayon, Altayskiy Kray, Rusko
  6. Sohbatu v oblasti Fars, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.