3D mapa Bū Sittah

Satelitní mapa Bū Sittah

název bez diakritiky: Bu Sittah
správní zařazení: Tripoli (Tarabulus), Libye, Afrika
zeměpisná poloha: 32° 53' 59" North, 13° 13' 10" East

Bū Sittah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bu SittahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bū Sittah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bu Sittah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tripoli (Tarabulus), Libye, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 53' 59" North, 13° 13' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bū Sittah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bū Sittah

Hotely Bū Sittah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bū Sittah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bū Sittah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bū Sittah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bū Sittah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bū Sittah

3D mapa Bū Sittah v Google Earth

satelitní 3D mapa Bū Sittah, Libye

3D mapa Bū SittahGoogle Earth – podívejte se na Bū Sittah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bū Sittah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bū Sittah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bū Sittah, Libye v Google Earth »

Letiště Bū Sittah a okolí

Letiště ve městě Bū Sittah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bū Sittah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bū Sittah (Libye)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bū Sittah a celou oblast Libye. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bū Sittah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bū Sittah: textový odkaz

satelitní mapu Bū Sittah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bū Sittah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bū Sittah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bū Sittah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bū Sittah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Velyka Oleksandrivka v oblasti Khersonska, Ukrajina
  2. Wan Wonhok v oblasti Kunhing, Shan, Barma
  3. Karehe v oblasti Bugendana, Gitega, Burundi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.