3D mapa Nīderkūni

Satelitní mapa Nīderkūni

název bez diakritiky: Niderkuni
správní zařazení: Daugavpils, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 51' 0" North, 26° 30' 0" East

Nīderkūni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NiderkuniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nīderkūni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Niderkuni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Daugavpils, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 51' 0" North, 26° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nīderkūni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nīderkūni

Hotely Nīderkūni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nīderkūni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nīderkūni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nīderkūni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nīderkūni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nīderkūni

3D mapa Nīderkūni v Google Earth

satelitní 3D mapa Nīderkūni, Lotyšsko

3D mapa NīderkūniGoogle Earth – podívejte se na Nīderkūni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nīderkūni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nīderkūni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nīderkūni, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Nīderkūni a okolí

Letiště ve městě Nīderkūni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nīderkūni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nīderkūni (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nīderkūni a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nīderkūni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nīderkūni: textový odkaz

satelitní mapu Nīderkūni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nīderkūni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nīderkūni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nīderkūni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nīderkūni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nkoldja v oblasti Nyong-Et-Mfoumou, Centre, Kamerun
  2. Chenar Hamam v oblasti Lorestan, Írán
  3. LaSalle v oblasti Limestone County, Texas, Spojené státy americké
  4. Amirpur Sarbana v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  5. Inhung-ni v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  6. Saucemayo v oblasti Zudanez, Chuquisaca, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.