3D mapa Kāpas

Satelitní mapa Kāpas

název bez diakritiky: Kapas
správní zařazení: Kuldigas, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 57° 6' 0" North, 21° 43' 0" East

Kāpas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KapasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kāpas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kapas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuldigas, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 6' 0" North, 21° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kāpas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kāpas

Hotely Kāpas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kāpas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kāpas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kāpas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kāpas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kāpas

3D mapa Kāpas v Google Earth

satelitní 3D mapa Kāpas, Lotyšsko

3D mapa KāpasGoogle Earth – podívejte se na Kāpas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kāpas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kāpas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kāpas, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Kāpas a okolí

Letiště ve městě Kāpas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kāpas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kāpas (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kāpas a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kāpas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kāpas: textový odkaz

satelitní mapu Kāpas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kāpas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kāpas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāpas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāpas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gula v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Boifiko v oblasti Forecariah, Kindia, Guinea
  3. Sakererou v oblasti Perere, Borgou, Benin

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.