3D mapa Stiene

Satelitní mapa Stiene

název bez diakritiky: Stiene
správní zařazení: Limbazu, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 57° 25' 37" North, 24° 31' 50" East

Stiene a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa StieneVítejte na stránce věnované satelitní mapě Stiene. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stiene, administrativně je místo zařazeno do oblasti Limbazu, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 25' 37" North, 24° 31' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Stiene v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Stiene

Hotely Stiene: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Stiene: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Stiene, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Stiene Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Stiene. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Stiene

3D mapa Stiene v Google Earth

satelitní 3D mapa Stiene, Lotyšsko

3D mapa StieneGoogle Earth – podívejte se na Stiene z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Stiene dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Stiene shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Stiene, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Stiene a okolí

Letiště ve městě Stiene a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Stiene říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Stiene (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Stiene a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Stiene

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Stiene: textový odkaz

satelitní mapu Stiene: obrázkový odkaz

satelitní mapu Stiene

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Stiene: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Stiene: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Stiene: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Porto Sao Jose v oblasti Sao Pedro do Par, Parana, Brazílie
  2. Voipire v oblasti Villarrica, Cautin, Chile
  3. Tolminski Lom v oblasti Tolmin, Slovinsko
  4. Burghill v oblasti Trumbull County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.