3D mapa Vainiži

Satelitní mapa Vainiži

název bez diakritiky: Vainizi
správní zařazení: Limbazu, Lotyšsko, Evropa
zeměpisná poloha: 57° 27' 32" North, 24° 54' 47" East

Vainiži a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VainiziVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vainiži. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vainizi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Limbazu, Lotyšsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 27' 32" North, 24° 54' 47" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vainiži v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vainiži

Hotely Vainiži: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vainiži: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vainiži, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vainiži Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vainiži. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vainiži

3D mapa Vainiži v Google Earth

satelitní 3D mapa Vainiži, Lotyšsko

3D mapa VainižiGoogle Earth – podívejte se na Vainiži z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vainiži dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vainiži shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vainiži, Lotyšsko v Google Earth »

Letiště Vainiži a okolí

Letiště ve městě Vainiži a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vainiži říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vainiži (Lotyšsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vainiži a celou oblast Lotyšsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vainiži

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vainiži: textový odkaz

satelitní mapu Vainiži: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vainiži

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vainiži: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vainiži: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vainiži: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saint-Isidore v oblasti Lesparre-Medoc, Gironde, Aquitaine, Francie
  2. San Francisco v oblasti Ilocos Norte, Region 1, Filipíny
  3. Pakang v oblasti Patheingyi, Mandalay, Barma
  4. Man Kiu-htang v oblasti Kutkai, Shan, Barma
  5. Esam v oblasti Welenzas, Rovníková Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.