3D mapa Talata-maty

Satelitní mapa Talata-maty

název bez diakritiky: Talata-maty
správní zařazení: Antananarivo-Sud, Antananarivo, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 18° 50' 0" South, 47° 27' 0" East

Talata-maty a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Talata-matyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Talata-maty. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Talata-maty, administrativně je místo zařazeno do oblasti Antananarivo-Sud, Antananarivo, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 50' 0" South, 47° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Talata-maty v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Talata-maty

Hotely Talata-maty: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Talata-maty: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Talata-maty, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Talata-maty Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Talata-maty. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Talata-maty

3D mapa Talata-maty v Google Earth

satelitní 3D mapa Talata-maty, Madagaskar

3D mapa Talata-matyGoogle Earth – podívejte se na Talata-maty z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Talata-maty dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Talata-maty shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Talata-maty, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Talata-maty a okolí

Letiště ve městě Talata-maty a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Talata-maty říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Talata-maty (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Talata-maty a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Talata-maty

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Talata-maty: textový odkaz

satelitní mapu Talata-maty: obrázkový odkaz

satelitní mapu Talata-maty

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Talata-maty: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Talata-maty: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Talata-maty: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Vega v oblasti Barinas, Barinas, Venezuela
  2. Malorechenskoye v oblasti Respublika Krym, Ukrajina
  3. Bramberge v oblasti Jelgavas, Lotyšsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.