3D mapa Antamboho

Satelitní mapa Antamboho

název bez diakritiky: Antamboho
správní zařazení: Fenoarivo-Centre, Antananarivo, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 18° 36' 0" South, 46° 45' 0" East

Antamboho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AntambohoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Antamboho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Antamboho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fenoarivo-Centre, Antananarivo, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 36' 0" South, 46° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Antamboho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Antamboho

Hotely Antamboho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Antamboho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Antamboho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Antamboho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Antamboho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Antamboho

3D mapa Antamboho v Google Earth

satelitní 3D mapa Antamboho, Madagaskar

3D mapa AntambohoGoogle Earth – podívejte se na Antamboho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Antamboho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Antamboho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Antamboho, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Antamboho a okolí

Letiště ve městě Antamboho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Antamboho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Antamboho (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Antamboho a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Antamboho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Antamboho: textový odkaz

satelitní mapu Antamboho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Antamboho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Antamboho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Antamboho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Antamboho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sans Souci v oblasti Mississippi County, Arkansas, Spojené státy americké
  2. Waco v oblasti Daviess County, Indiana, Spojené státy americké
  3. Badi v oblasti Weixin, Yunnan, Čína
  4. Kareda v oblasti Koigi, Jarva, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.