3D mapa Ampanisaro

Satelitní mapa Ampanisaro

název bez diakritiky: Ampanisaro
správní zařazení: Marovoay, Mahajanga, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 16° 5' 0" South, 46° 54' 0" East

Ampanisaro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmpanisaroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ampanisaro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ampanisaro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Marovoay, Mahajanga, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 5' 0" South, 46° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ampanisaro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ampanisaro

Hotely Ampanisaro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ampanisaro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ampanisaro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ampanisaro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ampanisaro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ampanisaro

3D mapa Ampanisaro v Google Earth

satelitní 3D mapa Ampanisaro, Madagaskar

3D mapa AmpanisaroGoogle Earth – podívejte se na Ampanisaro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ampanisaro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ampanisaro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ampanisaro, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Ampanisaro a okolí

Letiště ve městě Ampanisaro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ampanisaro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ampanisaro (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ampanisaro a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ampanisaro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ampanisaro: textový odkaz

satelitní mapu Ampanisaro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ampanisaro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ampanisaro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ampanisaro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ampanisaro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cerisa v oblasti Salaj, Rumunsko
  2. Ishkuman v oblasti Gilgit, Jammu and Kashmir, Pákistán
  3. Mattanur v oblasti Kannur (Cannanore), Kerala, Indie
  4. South Olean v oblasti Cattaraugus County, New York, Spojené státy americké
  5. Tang-e Kur v oblasti Fars, Írán
  6. Rodniki v oblasti Ipatovskiy rayon, Stavropolskiy Kray, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.