3D mapa Ambatomivary

Satelitní mapa Ambatomivary

název bez diakritiky: Ambatomivary
správní zařazení: Betroka, Toliary, Madagaskar, Afrika
zeměpisná poloha: 23° 50' 0" South, 45° 34' 0" East

Ambatomivary a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmbatomivaryVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ambatomivary. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ambatomivary, administrativně je místo zařazeno do oblasti Betroka, Toliary, Madagaskar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 50' 0" South, 45° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ambatomivary v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ambatomivary

Hotely Ambatomivary: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ambatomivary: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ambatomivary, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ambatomivary Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ambatomivary. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ambatomivary

3D mapa Ambatomivary v Google Earth

satelitní 3D mapa Ambatomivary, Madagaskar

3D mapa AmbatomivaryGoogle Earth – podívejte se na Ambatomivary z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ambatomivary dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ambatomivary shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ambatomivary, Madagaskar v Google Earth »

Letiště Ambatomivary a okolí

Letiště ve městě Ambatomivary a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ambatomivary říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ambatomivary (Madagaskar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ambatomivary a celou oblast Madagaskar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ambatomivary

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ambatomivary: textový odkaz

satelitní mapu Ambatomivary: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ambatomivary

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ambatomivary: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambatomivary: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ambatomivary: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Harpsund v oblasti Flen Kommun, Sodermanlands Lan, Švédsko
  2. Kingo v oblasti Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko
  3. Plishkino v oblasti Klepikovskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko
  4. Mergotuhukidul v oblasti Pati, Jawa Tengah, Indonésie
  5. Iosasel v oblasti Arad, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.