3D mapa Kisbaráthegy Újtelep

Satelitní mapa Kisbaráthegy Újtelep

název bez diakritiky: Kisbarathegy Ujtelep
správní zařazení: Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 38' 0" North, 17° 39' 0" East

Kisbaráthegy Újtelep a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kisbarathegy UjtelepVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kisbaráthegy Újtelep. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kisbarathegy Ujtelep, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 38' 0" North, 17° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kisbaráthegy Újtelep v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kisbaráthegy Újtelep

Hotely Kisbaráthegy Újtelep: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kisbaráthegy Újtelep: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kisbaráthegy Újtelep, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kisbaráthegy Újtelep Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kisbaráthegy Újtelep. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kisbaráthegy Újtelep

3D mapa Kisbaráthegy Újtelep v Google Earth

satelitní 3D mapa Kisbaráthegy Újtelep, Maďarsko

3D mapa Kisbaráthegy ÚjtelepGoogle Earth – podívejte se na Kisbaráthegy Újtelep z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kisbaráthegy Újtelep dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kisbaráthegy Újtelep shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kisbaráthegy Újtelep, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Kisbaráthegy Újtelep a okolí

Letiště ve městě Kisbaráthegy Újtelep a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kisbaráthegy Újtelep říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kisbaráthegy Újtelep (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kisbaráthegy Újtelep a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kisbaráthegy Újtelep

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kisbaráthegy Újtelep: textový odkaz

satelitní mapu Kisbaráthegy Újtelep: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kisbaráthegy Újtelep

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kisbaráthegy Újtelep: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kisbaráthegy Újtelep: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kisbaráthegy Újtelep: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kulakovo v oblasti Pavlovskiy rayon, Nizhegorodskaya Oblast, Rusko
  2. Radesici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  3. Sassukvere v oblasti Pala, Jogeva, Estonsko
  4. Kuh-e Sim v oblasti Fars, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.