3D mapa Likócs

Satelitní mapa Likócs

název bez diakritiky: Likocs
správní zařazení: Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 42' 0" North, 17° 40' 0" East

Likócs a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LikocsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Likócs. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Likocs, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 42' 0" North, 17° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Likócs v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Likócs

Hotely Likócs: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Likócs: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Likócs, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Likócs Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Likócs. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Likócs

3D mapa Likócs v Google Earth

satelitní 3D mapa Likócs, Maďarsko

3D mapa LikócsGoogle Earth – podívejte se na Likócs z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Likócs dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Likócs shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Likócs, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Likócs a okolí

Letiště ve městě Likócs a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Likócs říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Likócs (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Likócs a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Likócs

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Likócs: textový odkaz

satelitní mapu Likócs: obrázkový odkaz

satelitní mapu Likócs

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Likócs: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Likócs: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Likócs: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jimtown v oblasti Vinton County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Aduyao v oblasti Odotobri, Ashanti, Ghana
  3. Adam-les-Vercel v oblasti Besancon, Doubs, Franche-Comte, Francie
  4. Les Aunays v oblasti Chateau-Gontier, Mayenne, Pays-de-la-Loire, Francie
  5. Qusheh Laneh v oblasti Gilan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.