3D mapa Nagyhegy

Satelitní mapa Nagyhegy

název bez diakritiky: Nagyhegy
správní zařazení: Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 42' 0" North, 17° 44' 0" East

Nagyhegy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NagyhegyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nagyhegy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nagyhegy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 42' 0" North, 17° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nagyhegy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nagyhegy

Hotely Nagyhegy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nagyhegy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nagyhegy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nagyhegy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nagyhegy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nagyhegy

3D mapa Nagyhegy v Google Earth

satelitní 3D mapa Nagyhegy, Maďarsko

3D mapa NagyhegyGoogle Earth – podívejte se na Nagyhegy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nagyhegy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nagyhegy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nagyhegy, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Nagyhegy a okolí

Letiště ve městě Nagyhegy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nagyhegy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nagyhegy (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nagyhegy a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nagyhegy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nagyhegy: textový odkaz

satelitní mapu Nagyhegy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nagyhegy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nagyhegy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nagyhegy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nagyhegy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Luz Mazas v oblasti Cueramaro, Guanajuato, Mexiko
  2. Ampasinambo v oblasti Mahanoro, Toamasina, Madagaskar
  3. Los Amates v oblasti Apaxtla, Guerrero, Mexiko
  4. Noraber v oblasti Armenia x Yerevan, Arménie
  5. Las Flores v oblasti Gustavo Diaz Ordaz, Tamaulipas, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.