3D mapa Újmalom

Satelitní mapa Újmalom

název bez diakritiky: Ujmalom
správní zařazení: Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 26' 0" North, 16° 43' 0" East

Újmalom a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UjmalomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Újmalom. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ujmalom, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gyor-Moson-Sopron, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 26' 0" North, 16° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Újmalom v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Újmalom

Hotely Újmalom: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Újmalom: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Újmalom, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Újmalom Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Újmalom. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Újmalom

3D mapa Újmalom v Google Earth

satelitní 3D mapa Újmalom, Maďarsko

3D mapa ÚjmalomGoogle Earth – podívejte se na Újmalom z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Újmalom dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Újmalom shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Újmalom, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Újmalom a okolí

Letiště ve městě Újmalom a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Újmalom říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Újmalom (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Újmalom a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Újmalom

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Újmalom: textový odkaz

satelitní mapu Újmalom: obrázkový odkaz

satelitní mapu Újmalom

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Újmalom: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Újmalom: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Újmalom: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Sauceda v oblasti Canatlan, Durango, Mexiko
  2. Dolela v oblasti Bopolu, Lofa, Libérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.