3D mapa Hajdúszoboszló

Satelitní mapa Hajdúszoboszló

název bez diakritiky: Hajduszoboszlo
správní zařazení: Hajdu-Bihar, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 27' 0" North, 21° 24' 0" East

Hajdúszoboszló a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HajduszoboszloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hajdúszoboszló. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hajduszoboszlo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hajdu-Bihar, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 27' 0" North, 21° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hajdúszoboszló v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hajdúszoboszló

Hotely Hajdúszoboszló: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hajdúszoboszló: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hajdúszoboszló, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hajdúszoboszló Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hajdúszoboszló. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Hajdúszoboszló

3D mapa Hajdúszoboszló v Google Earth

satelitní 3D mapa Hajdúszoboszló, Maďarsko

3D mapa HajdúszoboszlóGoogle Earth – podívejte se na Hajdúszoboszló z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hajdúszoboszló dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hajdúszoboszló shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hajdúszoboszló, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Hajdúszoboszló a okolí

Letiště ve městě Hajdúszoboszló a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hajdúszoboszló říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hajdúszoboszló (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hajdúszoboszló a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hajdúszoboszló

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hajdúszoboszló: textový odkaz

satelitní mapu Hajdúszoboszló: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hajdúszoboszló

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hajdúszoboszló: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hajdúszoboszló: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hajdúszoboszló: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Carretas v oblasti Pijijiapan, Chiapas, Mexiko
  2. Oberbalm v oblasti Bern, Espace Mittelland, Švýcarsko
  3. Talgasar-e Pa'in v oblasti Khuzestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.