3D mapa Hortobágy

Satelitní mapa Hortobágy

název bez diakritiky: Hortobagy
správní zařazení: Hajdu-Bihar, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 35' 0" North, 21° 10' 0" East

Hortobágy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HortobagyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hortobágy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hortobagy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hajdu-Bihar, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 35' 0" North, 21° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hortobágy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hortobágy

Hotely Hortobágy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hortobágy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hortobágy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hortobágy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hortobágy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hortobágy

3D mapa Hortobágy v Google Earth

satelitní 3D mapa Hortobágy, Maďarsko

3D mapa HortobágyGoogle Earth – podívejte se na Hortobágy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hortobágy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hortobágy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hortobágy, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Hortobágy a okolí

Letiště ve městě Hortobágy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hortobágy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hortobágy (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hortobágy a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hortobágy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hortobágy: textový odkaz

satelitní mapu Hortobágy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hortobágy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hortobágy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hortobágy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hortobágy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gonnord v oblasti Angers, Maine-et-Loire, Pays-de-la-Loire, Francie
  2. Lawton v oblasti Pulaski County, Indiana, Spojené státy americké
  3. Roseland Park v oblasti Ontario County, New York, Spojené státy americké
  4. Qinjiaqiao v oblasti Xinning, Hunan, Čína
  5. Gnilitsa Pervaya v oblasti Kharkivska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.