3D mapa Kösélyszeg

Satelitní mapa Kösélyszeg

název bez diakritiky: Koselyszeg
správní zařazení: Hajdu-Bihar, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 28' 0" North, 21° 15' 0" East

Kösélyszeg a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KoselyszegVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kösélyszeg. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Koselyszeg, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hajdu-Bihar, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 28' 0" North, 21° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kösélyszeg v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kösélyszeg

Hotely Kösélyszeg: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kösélyszeg: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kösélyszeg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kösélyszeg Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kösélyszeg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kösélyszeg

3D mapa Kösélyszeg v Google Earth

satelitní 3D mapa Kösélyszeg, Maďarsko

3D mapa KösélyszegGoogle Earth – podívejte se na Kösélyszeg z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kösélyszeg dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kösélyszeg shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kösélyszeg, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Kösélyszeg a okolí

Letiště ve městě Kösélyszeg a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kösélyszeg říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kösélyszeg (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kösélyszeg a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kösélyszeg

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kösélyszeg: textový odkaz

satelitní mapu Kösélyszeg: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kösélyszeg

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kösélyszeg: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kösélyszeg: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kösélyszeg: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Znamya Truda v oblasti Neftegorskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko
  2. Phumi Prey Chheuteal v oblasti Bakan, Pursat, Kambodža
  3. Telukdalam v oblasti Lampung Tengah, Lampung, Indonésie
  4. Medipitiya v oblasti Uva, Srí Lanka
  5. Longtang v oblasti Dalian Shiqu, Liaoning, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.