3D mapa Korsóstanyák

Satelitní mapa Korsóstanyák

název bez diakritiky: Korsostanyak
správní zařazení: Jasz-Nagykun-Szolnok, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 19' 0" North, 20° 4' 0" East

Korsóstanyák a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KorsostanyakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Korsóstanyák. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Korsostanyak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jasz-Nagykun-Szolnok, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 19' 0" North, 20° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Korsóstanyák v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Korsóstanyák

Hotely Korsóstanyák: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Korsóstanyák: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Korsóstanyák, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Korsóstanyák Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Korsóstanyák. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Korsóstanyák

3D mapa Korsóstanyák v Google Earth

satelitní 3D mapa Korsóstanyák, Maďarsko

3D mapa KorsóstanyákGoogle Earth – podívejte se na Korsóstanyák z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Korsóstanyák dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Korsóstanyák shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Korsóstanyák, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Korsóstanyák a okolí

Letiště ve městě Korsóstanyák a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Korsóstanyák říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Korsóstanyák (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Korsóstanyák a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Korsóstanyák

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Korsóstanyák: textový odkaz

satelitní mapu Korsóstanyák: obrázkový odkaz

satelitní mapu Korsóstanyák

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Korsóstanyák: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Korsóstanyák: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Korsóstanyák: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gornjani v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Khalki v oblasti Larisa, Thessalia, Řecko
  3. Olvion v oblasti Xanthi, Thraki, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.